O nas

Nazywam się Anna-Maria Bujko i specjalizuję się w przygotowywaniu osób do sytuacji wystąpień przed widzem albo słuchaczem. Razem z całą naszą trójką, czyli Piotrkiem Boruckim i Łukaszem Lulkiem (jak również z innymi osobami, które zapraszamy do projektów) zajmujemy się kreacją, produkcją oraz realizacją video i podcastów. Pomagamy znaleźć pomysł na treść, a jeśli sam/sama występujesz, to wykreować Twój styl wypowiedzi tak, by odbiorca zapamiętał właśnie Ciebie.
Realizujemy webinary, pitchingi, podcasty, reklamy.
Zajmujemy się produkcją małych i dużych form video oraz dźwięku do mediów społecznościowych i nie tylko.

Anna-Maria Bujko

Autorka podcastu Dobre Wibracje.
Specjalista kreowania wizerunku osobistego i emisji głosu.

Odpowiadam za przygotowanie osób do nagrań video i wystąpień na żywo.
Za realizację podcastów i dubbingów do reklam telewizyjnych, bajek, reklam radiowych m.in. : Eti Puf, Eti Wanted, Dolby Poland, Carefleet, UPM Raflatac.

Przez ponad 8 lat jako logopeda medialny szkoliłam dziennikarzy praktycznie wszystkich mediów we Wrocławiu, TVN 24, TVP, Radia Tok FM, Złote Przeboje, Radia Wrocław, Radia RAM, Polsat News. Równocześnie rozwijałam Ośrodek Szkoleń Radia Wrocław oraz stworzoną przeze mnie Akademię Młodego Radiowca. Będąc trenerem prezentacji biznesowych i wystąpień publicznych, pracowałam m.in. z kadrą zarządzającą:
Krajowego Rejestru Długów  Biura Informacji Gospodarczej S.A. , Carefleet S.A. Mercedes-Benz Mirosław Wróbel Sp. z o. o. Dolby Poland, Angel Wings, Techland, Nokia-Siemens, UPM Raflatac, a także z politykami oraz urzędnikami samorządowymi oraz administracji państwowej (w tym prezydentami miast i posłami).

Piotr Borucki

Nagradzany dokumentalista.

Odpowiadam za artystyczną wizję projektów video i kieruję montażowymi sterami.

Jestem założycielem Square Pixel. Posiadam wieloletnie doświadczenie w produkcji rozmaitych form wideo zarówno filmowych jak i telewizyjnych. Doświadczenie zdobyłem i pracując dla czołowych polskich telewizji. Jestem współtwórcą serialu Klatka B /autorem scenariuszy i zdjęć/ W 2007 roku za reżyserię filmu „Lump” otrzymałem Nagrodę Wytwórni Filmów Oświatowych i Programów Edukacyjnych w Łodzi podczas Festiwalu „Człowiek w zagrożeniu”.

Łukasz Lulek

Kolekcjoner naturalnych dźwięków i instrumentów.

Odpowiadam za najlepszą jakość dźwięku.

Na co dzień jestem realizatorem dźwięku w SVG Studio i zawodowo zajmuję się realizacją reklam i masteringiem. Moja praca jest jednocześnie moją wielką pasją. Kolekcjonuję naturalne dźwięki i instrumenty.
Mam zgromadzoną całkiem sporą kolekcję jednych i drugich.